Impregnacja drewna
Sierpień 9, 2016
Zajęcia komornicze z pensji, emerytury czy renty
Sierpień 29, 2016

Optymalizacja podatkowa spółki w USA

Po wielu latach ciężkiej pracy w końcu udało Ci się zebrać odpowiedni kapitał i masz zamiar rozszerzyć swoją działalność poza granicami kraju. Zdecydowałeś się na otwarcie kilku spółek w USA, a konkretniej w Delaware, bo w tym momencie jest to najbardziej opłacalne. Jak każdy dobry przedsiębiorca zachodzisz w głowę, co jeszcze można zrobić, by nowopowstałe spółki przyniosły jak najwięcej dochodów. Czy da się zaoszczędzić na ich prowadzeniu? Co zrobić, by pomnożyć swój dotychczasowy kapitał? Podpowiadamy, jak zająć się optymalizacją podatkową spółki w USA.

Założenie spółki w Delaware niesie za sobą mnóstwo korzyści. Po pierwsze jej właścicielem może zostać każdy przedsiębiorca, bez względu na to gdzie mieszka i ile razy odwiedził Delaware. Ponadto założenie spółki jest naprawdę błyskawiczne i dzięki elastycznej strukturze własnościowej i zarządzania  możesz zostać zarówno jej właścicielem jak i dyrektorem. Sprawując kierownicze stanowiska nie musisz się niczego obawiać, bo umowa o spółkach umożliwia redukcję lub nawet całkowitą eliminację obowiązków powierniczych. Posiadając własny biznes w tym stanie możesz liczyć na niezwykle szybkie procedury i każda kwestia zostaje załatwiona niemalże od ręki.

Jednakże największą zaletą spółek w Delaware jest z pewnością kwestia finansowa. Ich założenie jak i utrzymanie wiąże się ze stosunkowo niskimi kosztami. Ponadto to Ty jako właściciel wybierasz sposób opodatkowania swojej firmy. Do wyboru masz jednolitą własność, partnerstwo, spółkę typu S lub spółkę typu C. Co więcej, jeśli Twoja firma operuje w innym stanie niż Delaware, nie musisz odprowadzać na jego rzecz podatków. Twój prywatny kapitał jest stale chroniony poprzez całkowite oddzielenie go od finansów firmy. Jeśli te czynniki wciąż nie do końca Cię nie przekonują, koniecznie skorzystaj z porad doświadczonych fachowców http://www.firmausa.pl/ a oni z pewnością przygotują dla Ciebie indywidualny plan optymalizacji podatkowej, który pozwoli Ci jeszcze więcej zaoszczędzić.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok