Zegarek czy bransoletka? Podpowiadamy, jak nie przesadzić z ozdobami!
Czerwiec 23, 2016
Opakowania spersonalizowane
Lipiec 10, 2016

Zachęć do zjedzenia obiadu – wybierz najlepsze opakowanie

Gotowe dania cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów. Oferując takie, musisz pamiętać, że sposób podania ma znaczenie. Zachęć do zakupu, stosując odpowiednie opakowanie.

Coraz częściej brakuje nam czasu na przygotowywanie zbilansowanych posiłków. Wówczas, gdy nie możemy sobie pozwolić na gotowanie, chętnie sięgamy po najprostsze rozwiązanie, czyli wybieramy gotowe dania. Jako przedsiębiorca, który na co dzień musi pilnować swojego interesu, z pewnością doskonale to znasz. Jako producent gotowych dań, zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że w pierwszej kolejności jemy… oczami.

Tacki termoformowane – aby oddzielić poszczególne produkty

W sklepowych lodówkach bez trudu można znaleźć dania, które są gotowe do spożycia tuż po ich odgrzaniu w mikrofalówce lub piekarniku. Aby jednak nie okazało się, że oferowany przez ciebie obiad to papka, konieczne jest wybranie opakowania pozwalającego rozdzielić poszczególne składniki, np. ziemniaki od mięsa czy surówki. W tym celu idealnie sprawdzają się tacki termoformowane. Jeden z producentów – firma Coveris – ma w swojej ofercie m.in. tacki z serii Deli i Sushi, które świetnie nadają się do dań gotowych składających się z kilku składników.

Klient chce wiedzieć, co kupuje

Aby skutecznie reklamować i sprzedawać swoje produkty, trzeba poznać zachowania konsumentów. Kupujemy i jemy oczami. Skoro do naszego koszyka ląduje to, co obejrzeliśmy i zaakceptowaliśmy wzrokiem, to niezbędne jest, aby przygotowane również przez twoją firmę dania gotowe mogły zostać obejrzane przez potencjalnych klientów. Z pomocą przychodzą specjalne opakowania, które są szczelnie zamykane przezroczystą folią. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala też wykorzystać dodatkową (najczęściej papierową) etykietę, na którą nadrukowuje się najważniejsze informacje o produkcie.

naczynia
Source: http://naczyniajednorazowe.pl/13-kubki-plastikowe

Postaw na nowoczesne rozwiązania

Na rynku nie brakuje firm zajmujących się projektowaniem i produkowaniem opakowań. Jako producent dań gotowych powinieneś nawiązać współpracę z takim podmiotem, który zapewni ci najlepsze dla ciebie rozwiązania. Pamiętaj, że od tego, na jakie opakowania się zdecydujesz, zależy, czy słupek sprzedaży będzie systematycznie rosnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok