houseofair
Złam rutynę
Październik 30, 2017
Kontenery na gruz
Marzec 2, 2018

5 niezwykłych miejsc na tani urlop

Podróżowanie staje się nieodzownym elementem naszego życia. Jednak by podróżować więcej, nie możemy narażać się na ponoszenie zbyt wysokich kosztów, by móc pozwolić sobie na więcej. Brzmi nielogicznie? Tanie wakacje pozwolą nam na jeszcze jeden dodatkowy wyjazd, drogie wakacje nie pozwolą nam na nic.

Gdzie więc jechać, by nie zbankrutować? Oto pięć propozycji, które nie pozwolą ci przejść obojętnie.

Polskie góry to nie tylko Zakopane. Istnieją również inne, malownicze miejscowości, w których nocleg możesz znaleźć za marne grosze – te miejscowości to na przykład Szczyrk czy Ustroń, położone w województwie śląskim. Jeśli szukasz ciekawych atrakcji możesz odwiedzić Skalne Miasto, położone tuż za granicą z Czechami. Dla fanów okazji i sprawnej organizacji tanie wakacje mogą mieć miejsce wszędzie. Tanie loty do Oslo czy Lizbony z pewnością wydają się intrygujące, jednak miejsca te nie należą do najtańszych. Jednak jeśli odpowiednio wcześniej przygotować plan podróży, spakować konserwy i namiot – wszystko może być możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok