Brabantia – Urokliwe holenderskie kosze na śmieci
Grudzień 19, 2016
Schody – ważny element piętrowego domu
Kwiecień 4, 2017

Jaki papier toaletowy kupić do toalety publicznej?

Każde miejsce publiczne posiadać powinno własna toaletę, a utrzymanie w niej porządku ogranicza się nie tylko do sprzątania i zmywania wszystkich powierzchni. Konieczne jest również uzupełnianie produktów takich jak mydło czy papier toaletowy. Ich brak nie tylko utrudnia korzystanie z publicznej toalety, ale i odbija się na tym, jak postrzegana jest estetyka i czystość danego pomieszczenia. Dlatego mądrze jest od razu zrobić zapasy. Na przykład duży papier toaletowy nawet tam, gdzie przewija się nawet po kilkaset osób, spokojnie wystarczy na zdecydowanie więcej niż jeden dzień. Zaopatrując łazienkę w pojemnik na papier jumbo i odpowiednie do niego rolki mamy pewność, że nikogo nie spotka przykra niespodzianka. Podobnie sprzymierzeńcem będą też precyzyjne dozowniki na mydło, które nie powodują rozlewania się dokoła nadmiaru produktu, tak więc te starsze generacje warto czasem wymienić. Czy wybierzemy ręczniki papierowe, czy suszarkę do rąk, czy jedno i drugie naraz, tu także trzeba nie tylko dobrze skalkulować, ale i dbać o czystość oraz w przypadku ręczników stały ich zapas i opróżniany regularnie kosz na śmieci.

Rozwiązania takie jak papier toaletowy jumbo czy kupowane w większej ilości na raz mydło do uzupełniania, stanowią także realną oszczędność finansową, tym bardziej widoczną, im dłużej je stosujemy. Nawet na tak banalnych, niedrogich przedmiotach można naprawdę sporo oszczędzić, tak, że w przypadku wyposażenia toalet w obiektach o dużym natężeniu ruchu mówić możemy o nawet tysiącach złotych w porównaniu do klasycznych rozwiązań, jakie sprawdzają się z powodzeniem w domach. Przy czym duży papier toaletowy dostępny jest zarówno w postaci szarej, niebielonej, jak i białej, także wykonanej z makulatury, nie ma więc zatem mowy o tym, że wybór rozmiaru jumbo nie nadaje się do przestrzeni, gdzie zależy nam na poczuciu luksusu.

Jeżeli chcemy, aby zachowana była czystość, nie mogą pojawiać się problemy z wydobyciem papieru z pojemnika, ani też jego zbyt swobodne rozwijanie się z rolki, w efekcie czego sporo ląduje później na podłodze, skąd, nie oszukujmy się, nikt nie kwapi się sprzątać. Czysta, pusta podłoga bez skrawków papieru ważna jest dla higienicznego korzystania z łazienki, jak i dla tego, żeby ludzie czuli się w niej komfortowo i bezpiecznie. Dlatego kiedy wybieramy duży papier toaletowy, zwróćmy uwagę na jakość pojemnika – to, czy pozwala on na swobodne urwanie potrzebnej ilości, czy rolka nie zacina się, a także czy sama osłona jest trwała i estetyczna.

Na co dzień ludzie nie poświęcają zbyt wiele uwagi toaletom, jednak ich wygląd i funkcjonalność ma ogromny wpływ na to, jak czują się w danym obiekcie, do którego należy. Czy więc jest to szkoła, stacja benzynowa, zakłada pracy czy inna publiczna przestrzeń, warto zadbać o szczegóły, o właściwą funkcjonalność, aby niewielkim kosztem, wybierając wyposażenie, które szybko się zwróci, zapewnić komfortowe warunku. Nie da się ukryć, że łazienka jest miejscem ważnym, choć przynajmniej otwarcie niedocenianym.

Kliknij i przekonaj się jak tanie mogą być rozwiązania higieniczne dzięki hurtowni Higieniczny.pl, gdzie kupisz designerskie stojaki na papier toaletowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok