W jakich sytuacjach potrzebujemy tłumaczeń medycznych?
Sierpień 18, 2020
Jak naprawić zwijacz rolety zewnętrznej?
Styczeń 15, 2021

Pomiar i montaż rolety dzień i noc bez wiercenia

Pomiar i montaż rolety dzień i noc bez wiercenia

Podobają Ci się nowoczesne osłony okienne, ale obawiasz się, że nie da się ich u Ciebie założyć? Zamów odpowiedni model na wymiar, a na pewno będzie pasować. Wyjaśniamy, jak wygląda pomiar i montaż rolety dzień i noc bez wiercenia!

Jeśli nie chcesz lub nie możesz przywiercić osłony okiennej, istnieją jeszcze inne sposoby na jej instalację. Aranżacje zakładane bezinwazyjnie zwykle kupuje się na zamówienie. Dowiedz się, jak wykonuje się pomiar i montaż rolety dzień i noc bez wiercenia!

Pomiar i montaż rolety dzień i noc bez wiercenia

W sklepach stacjonarnych da się znaleźć tylko niewielki wybór standaryzowanych osłon. Jeśli szuka się czegoś lepszej jakości, dopasowanego do posiadanych okien oraz wystroju, powinno się zdecydować na zamówienie produktu na wymiar. Wiele osób z tego rezygnuje, bo nie wie, jak się za to zabrać. Tymczasem pomiar i montaż rolety dzień i noc bez wiercenia wcale nie są takie trudne, jak mogłoby się wydawać.

Pomiar rolety dzień i noc bez wiercenia

Pomiar rolety dzień i noc bez wiercenia jest bardzo prosty. Wystarczy dokładnie zmierzyć wysokość okna z ramą oraz szerokość szyby z uszczelkami. Producenci osłon zazwyczaj zamieszczają na swoich stronach dokładne instrukcje z ilustracjami, dlatego nie powinno się mieć problemów z wykonaniem pomiarów. W razie czego zawsze można skontaktować się z obsługą, by wyjaśnić ewentualne wątpliwości.

Montaż rolety dzień i noc bez wiercenia

Montaż rolety dzień i noc bez wiercenia również nie jest żadnym wyzwaniem. Osłonę zwykle przymocowuje się za pomocą specjalnych zaczepów lub taśmy. Uchwyty umieszcza się w odpowiednim miejscu, zaczepiając je lub dokręcając. Z kolei pas mocujący przykleja się na ramę, a następnie zdejmuje się z niego warstwę zabezpieczającą i przyciska się profil.

Pomiar i montaż rolety dzień i noc bez wiercenia nie są zbyt skomplikowane. Każdy powinien poradzić sobie z tym poradzić, dlatego nie ma sensu dłużej wstrzymywać się przed zamówieniem. Kup idealne osłony na wymiar i załóż je tak, jak Ci to najbardziej odpowiada!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok