Gdzie kupić eleganckie półbuty
Czerwiec 23, 2016
Zachęć do zjedzenia obiadu – wybierz najlepsze opakowanie
Lipiec 7, 2016

Zegarek czy bransoletka? Podpowiadamy, jak nie przesadzić z ozdobami!

Biżuteria damska i sposób jej dobierania przez kobiety to prawdziwy fenom. Nie ma bowiem, we współczesnych czasach praktycznie żadnego schematu, powiedzmy wytycznych, które określałyby w jaki sposób łączyć, nosić biżuterię, czego unikać, a co jest powszechnie akceptowalne. Zapewne wpływ na taki stan rzeczy ma szeroka społeczna aprobata dla odmienności (rozumianej w tym wypadku bardzo szeroko), przyzwolenie na inność, indywidualizm i tak zwaną poprawność polityczną, która gwarantuje wszystkim obywatelom równość w każdym praktycznie tego słowa znaczeniu. Stąd też to, co kiedyś było uważane za absurdalne, niedopuszczalne czy wręcz w obraźliwym tonie dziś nikogo, mocno uogólniając, nie wzrusza.

Zastanawiając się, zatem, jak dobrać biżuterię do swojej kreacji warto brać pod uwagę wyłącznie swoje własne samopoczucie w danej biżuterii, swoje preferencje jeżeli chodzi o metal, wzory, kolory, łączenia biżuterii z kamieniami, itp. Podobnie rzecz ma się, jeżeli chodzi o połączenie zegarka i bransoletki, czy można, jeśli tak to jak, a czego unikać.

Tutaj także nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jednak podejmując decyzję można wziąć pod uwagę kilka informacji. Mianowicie, np. bransoletki srebrne z cyrkoniami są już ozdobne same w sobie. W związku z tym, jeżeli połączymy bransoletki srebrne  na jednej ręce z zegarkiem, może powstać nadmiar, zwłaszcza, jeżeli zegarek również jest ozdobny. Dalej, jeżeli chcemy połączyć koniecznie obie rzeczy warto postawić na jednej metal (kolor). Mamy zegarek złoty (bądź w złotym kolorze) dobierzmy złotą bransoletkę, mamy srebrny, wybierzmy bransoletkę srebrną.

W najlepszej sytuacji są oczywiście szczęśliwe posiadaczki zegarka w dwóch kolorach lub klasycznego na skórzanym, czarnym pasku, mogą one same zdecydować, jaką bransoletkę chcą do niego dobrać.

Powodzenia!

Artykuł powstał dzięki  http://silveris.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok