praca w charakterze escort girls
Zarabiaj studiując, czyli o dorywczych sposobach zarobku
Listopad 11, 2015
Ubezpieczenie samochodów podczas zagranicznych wyjazdów – sprawdź możliwości
Grudzień 2, 2015

Tablet – doskonały prezent na święta

Tablet – doskonały prezent na święta

Tablety z systemem Android od samego momentu premiery stały się na świecie jednym z najczęściej kupowanych prezentów. Te niewielkie i technicznie zaawansowane urządzenia potrafią stać się z dnia na dzień niezastąpionym przyjacielem naszego syna czy córki podczas nauki , gry w ulubione gry online czy przeglądania internetu.
Ale wielu z nas zakup tablet w sklepie online z tabletami (www.techsat24.pl) może kojarzyć się ze znaczącym wydatkiem, nierzadko przekraczającym rodzinne możliwości finansowe. Czy tak jest naprawdę?

Ceny tabletów w sklepach internetowych

W ofertach sklepów online zobaczymy wiele tabletów. Wystarczy tylko przejrzeć ich strony internetowe czy zapoznać się z oferta przesyłanych cyklicznie na naszego maila. Jest ich naprawdę wiele.

Popularne tablety PC

Tablet PC 2w1

Okaże się, że te najtańsze, najczęściej wyposażone w małe, 7 calowe ekrany kupimy już w okolicach 200 złotych, te większe z ekranami 8 czy 10 cali to wydatek rzędu 400 – 500 złotych.

Najdroższe będą uznane na rynku tablety Apple Ipad czy tablety Samsung Galaxy, których cena zbliża się do ceny dobrego laptopa średniej klasy. Ale ich jakość, perfekcja wykonania czy zadowolenie użytkownika jest warte wydania takiej kwoty.

Bardzo często kuszącą dla nas okazją może być zakup taniego, niefirmowego tabletu podczas promocji, czy wyprzedaży w sklepie typu Biedronka czy Kaufland.

Należy jednak liczyć się z faktem, że tam sprzedawane urządzenia produkowane są często w znacznie zubożonej w stosunku do standardowego urządzenia specyfikacji technicznej oraz pozbawione istotnych funkcji np. ekranu IPS, czy modemu 3G.

Czy tablet – to dobry prezent dla dziecka ?

Dzieci jak zwykle będą chciały zakupu najdroższego i najlepiej wyposażonego tabletu. Koniecznie wyposażonego w mocny procesor i całą masę niekiedy zbytecznych dodatków.
Nie zawsze jednak taki zakup jest logicznie i ekonomicznie uzasadniony. Często wiele funkcji jak np. modem 3G nie będą wykorzystywane przez nasze dzieci bo wiąże się to ze stałymi, comiesięcznymi wydatkami, których nasze pociechy nie będą w stanie regulować ze swojego kieszonkowego.

Tak więc podsumowując tablet to doskonały prezent dla dziecka praktycznie z każdej okazji. Przy jego zakupie zwróćcie tylko uwagę na wymienione powyżej aspekty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok