Wysokiej klasy systemy nawigacji
Wrzesień 21, 2016
Z czego Polska czerpie energie?
Październik 22, 2016

Po czym poznać, że partner zdradza? – najczęstsze oznaki niewierności

Jak wykryć zdradę? Czy istnieją uniwersalne przesłanki świadczące o zdradzie partnera? Chociaż każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie, możemy wyróżnić pewne sygnały, które mogą wskazywać na niewierność.

Jedynym z nich jest zmiana wyglądu. Odświeżona szafa, ciągnący się zapach perfum czy nagła chęć do aktywności fizycznej powinna dać nam do myślenia.  Być może nie jest to opóźniona realizacja postanowienia noworocznego, lecz oznaką tego, iż od pewnego czasu naszą drugą połówkę obściskuje ktoś inny.

Kolejnymi wskazówkami, dającymi powód do niepokoju, są późne powroty z pracy, częste wyjazdy w delegacje czy potajemne rozmowy telefoniczne przeprowadzane w odosobnieniu. Często towarzyszy temu spadek stanu konta bez widocznego powodu. W końcu zdrada sporo kosztuje. Także pod względem finansowym.

Mocnym argumentem co do niewierności drugiej połówki jest także zmiana w życiu seksualnym.  Najczęściej partner nie wykazuje zainteresowania seksem, gdyż najprawdopodobniej zaspokaja swoje potrzeby gdzie indziej. Baczniej powinniśmy się przyglądać również wtedy, gdy ma on ochotę na zupełnie nowe formy zachowań seksualnych.

Inne sygnały świadczące o braku lojalności to między innymi częsta kłótliwość, „nieobecność” i zamyślenia partnera czy brak czułości.

Co jednak zrobić, gdy pomimo odnotowania pewnych oznak zastanawiamy się, czy jednak nie przesadzamy? A może potrzebujemy niezbitych, namacalnych dowodów na niewierność? Z pomocą przychodzi nam detektyw oferujący profesjonalne usługi detektywistyczne.

Dzięki detektywowi będziemy mogli zweryfikować, czy nasze przypuszczenia są zgodne ze stanem faktycznym. Obserwacja i zapis poczynań osób umożliwia zebranie materiału dowodowego dla sprawdzenia lojalności partnera. Co warte podkreślenia, decydując się na skorzystanie z fachowej pomocy mamy pewność, iż działania takie przeprowadzane są przez wykwalifikowanych, doświadczonych detektywów np. http://www.detektyw.com.pl/warszawa/ . Działają oni z zachowaniem pełnej dyskrecji, a świadczone usługi nie naruszają naszego bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok