Biuro rachunkowe może być Twoim biurem
Czerwiec 23, 2015
Jaką hurtownie internetową wybrac?
Lipiec 2, 2015

Czy warto inwestować w filmowanie wesela?

Za Wami podjęcie jednej z ważniejszych decyzji w życiu – planujecie żyć razem! Teraz pójdzie z górki 🙂 Sala, zespół, sukienka, fotograf ślubny oraz naturalnie filmowiec. Jeśli zastanawiacie się czy należałoby zainwestować w filmowanie ślubu, w tym zwięzłym tekście, postaramy się rozwiać wasze niepewności.

Po pierwsze i najistotniejsze – ślub bierzecie wyłącznie raz. Naturalnie zdarzają się rozmaite przypadki losowe, jednak idąc do ołtarza waszym pragnieniem jest spędzić z tą wybraną osobą resztę życia. Niestety temu przeżyciu niejednokrotnie towarzyszy stres, a otoczenie przez całą rodzinę i znajomych dodatkowo podnosi emocje. To oczywiście przez to zwiększenie emocji młodzi małżonkowie niejednokrotnie zapominają jak dokładnie wyglądała impreza, jaką organizowali przez ostatnie miesiące. I wówczas pojawia się film, jaki uruchamia kaskadę wspomnień. Oglądasz krótkie ujęcie i już wiesz kto i kiedy puściłby łzę, wspominasz jak smakował pierwszy całus partnera czy żony, dostrzegasz radość na twarzach swoich gości. Wielką szkodą byłoby stracenie tych doskonałych szczegółów
z naszej świadomości.

Oczywiście będzie z Wami fotograf ślubny. Wspaniałe zdjęcia to niewątpliwie podstawa. Fotograf ślubny zachowa dla Was najistotniejsze momenty, wywoła zdjęcia, a Wy będziecie mogli obsadzić je w oprawkę i zawiesić na ścianie. Niestety zdjęcia nigdy do Was nie pomachają, nie uśmiechną się, nie przedstawią wirującej w balecie sukienki. Siła obrazu jest nieporównywalna, a muzyka jaka jest w podkładzie ponadto wzmacnia efekt. Całość pozwoli nam oddać wasz wyjątkowy dzień sekunda po sekundzie. Zobaczycie Wasze przygotowania, ceremonię, a następnie zabawę na weselu. Parę minut pełnych szczegółów, uśmiechu, delikatnie skrywanych łez sprawi, iż zagłębicie się w morzu ogromnych emocji. Ekscytacji, jakie zapamiętacie już na całe życie, gdyż z każdym odtworzeniem obrazu każde wspomnienie będzie do was powracać.

Dziś filmy weselne wyglądają odmiennie niż jeszcze 5 czy 10 lat temu. Kamerowanie ślubów oraz wesel stało się sztuką, a nie bezbarwną przeprawą przez 8 godzin filmu. Autorzy starają się nadać filmowi weselnemu wyjątkowego klimatu i urozmaicają choćby najkrótsze formy o szczegóły, jakie przyprawiają o dreszczyk ekscytacji.

Możecie wybrać wersję krótkiego filmiku, dzięki jakiemu zawsze będziecie mogli przypomnieć sobie najistotniejsze elementy ślubu. Koncept na taki sposób nagrywania ślubów urodził się po wnikliwym wysłuchaniu kilkudziesięciu par, jakie zdecydowanie odcinają się od sztucznych, zainscenizowanych uroczystości, a marzą o spokojnej, luźnej atmosferze, dzięki jakiej każdy czuje się swobodnie. Nie bez powodu coraz modniejsze stają się tzw. śluby w stylu country, czy po prostu śluby na prowincji. Bez nadęcia, bez określonego schematu, bez stresu… Nierzadko na świeżym powietrzu, w przyjemnym sąsiedztwie.

Jeśli zdecydujecie się na kamerowanie waszego ślubu oraz wesela będziecie mieli pamiątkę na całe życie. Dzięki fotografowi weselnemu i kamerzyście zapamiętacie każdy element, dostrzeżecie radość swoich najbliższych, będziecie mogli radować się ze szczegółów, jakich być może nie zarejestrujecie w dniu samej uroczystości.

Dodatkowym faktem przemawiającym za zdecydowaniem się na kamerowanie ślubu jest fakt, iż wasi najbliżsi także będą czekali na jakąś formę pamiątki. Naturalnie wcześniej wspomniane zdjęcia to doskonały koncept, jednak wielką atrakcję może spowodować wzruszający, dynamiczny i pełen ekscytacji film, jakiego wasza rodzina może się po prostu niespodziewać. Klipy ślubne odtwarzane są minimum po paręset razy. Każdy oglądający szuka niuansów, jakich nie zobaczył wcześniej, lub wspomina najlepsze momenty. Nie obejdzie się bez chusteczek, jakie niejednokrotnie okazują się niezbędne, bowiem każdego widza zalewa fala wzruszenia. Tak, tak nawet mężczyźni nie potrafią oprzeć się magii ruchomych obrazów.

Wasz film ślubny może być całkowicie taki jaki sobie zamarzycie. Przystosowany
do uroczystości, do waszego charakteru, do muzyki jaką cenicie. Zobaczycie siebie, waszych najbliższych i elementy, jakie nadały waszemu wyjątkowemu dniu niezapomniany charakter. Będziecie mogli przedstawić wasz ślub wszystkim, gdyż wideoklip ślubny trwa zazwyczaj około 3 minuty. To moment, w jakim każdy zobaczy jak wyglądał wasz święty dzień, a dodatkowo na pewno się nie znudzi. Należałoby zdecydować się na film ślubny, gdyż poza teledyskiem otrzymacie również reportaż ślubny, jaki trwa dłużej oraz prezentuje wszelkie, nawet te najmniejsze detale waszej uroczystości.

Film weselny to recepta na zapamiętanie wszystkich emocji i elementów, jakie wydarzą się podczas jednego z najistotniejszych dni w twoim życiu. To środek do otwarcia wspomnień, radości i łez poruszenia. Należałoby dopilnować o to, aby mieć taki kluczyk na zawsze ze sobą.

Polecamy firmę Studio-rk.pl która oferuje usługi filmowanie wesel w Bielsku.

1 Komentarz

  1. Krystyna napisał(a):

    Warto! Filmowanie wesela musi być!
    Co to za wesele bez kamerzysty 🙂 My mieliśmy Pana Andrzeja ze Studia Video Planner i byliśmy pod wrażeniem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok