Wybór odpowiedniego przedszkola dla dziecka
Wybór odpowiedniego przedszkola dla dziecka
Grudzień 2, 2019
Auto laweta – pomysł na biznes
Czerwiec 29, 2020

Poduszka do spania 50×60? Tylko Ludwika!

8-kołdry-poduszki-ludwika

Sypialnia to chyba najprzyjemniejsze miejsce w całym domu czy mieszkaniu dla wszystkich jego mieszkańców. To właśnie tam możemy spokojnie wypocząć, odprężyć się i nabrać energii na następny dzień pełen wyzwań. Sen jest niezwykle ważny, do poprawnego funkcjonowania i nie można go zaniedbywać. Co ciekawe, wbrew powszedniemu przekonaniu, najważniejsza jest jakość snu, a nie jego długość – w przypadku zapewnienia sobie dobrych warunków do spania, powinniśmy odpowiednio wysypiać się niemal każdej nocy. Dlatego bardzo ważne jest, aby wystrój sypialni był odpowiednio przemyślany – powinniśmy zniwelować liczbę dekoracji w pomieszczeniu do minimum i mowa tutaj głównie o urządzeniach emitujących światło lub dźwięk. Nie można zapominać o dopasowaniu także pościeli, kołdry i poduszek. Ten ostatni element jest bardzo niedoceniany, choć jego rola w spaniu i wypoczywaniu jest kolosalna. Właściwie dopasowane poduszki ułatwiają zaśnięcie i ciągłość głębokiego snu przez całą noc.

Najlepszy materiał do poduszek? Puch!

Obecnie w Polsce znacząco wzrasta świadomość o tym, jak ważne jest dobre wypełnienie poduszek. To właśnie ten niedostrzegany na co dzień element decyduje o tym, jak nam się śpi i czy poduszka będzie oddychać. Najzdrowsze i najlepsze poduszki na rynku wypełniane są puchem z gęsi. Co ciekawe puch, to bardzo miękkie i przyjemne w dotyku ptasie pióra – ważne jest jednak to, że nie są one głównym upierzeniem, a tylko pewnego rodzaju podszyciem pod warstwą właściwych piór. Jest to o tyle ważne aby rozróżniać twardsze pióra od puchu, ponieważ zbyt duża liczba piór znacząco wpływa na komfort snu. Puch nie tylko świetnie utrzymuje ciepło w zimnych okresach roku, ale także jest bardzo przewiewny i świetnie wentyluje latem. Dzięki naturalnemu charakterowi, takie wypełnienie świetnie może nam służyć przez cały rok. Nie można zapomnieć także o znaczącej różnicy w wadze – puch w porównaniu do piór czy niektórych, tanich syntetycznych wypełnień jest bardzo lekki. Wszystkie te cechy sprawiają, że gęsi puch jest obecnie najlepszym dostępnym wypełnieniem na rynku i właśnie takich poduszek powinniśmy szukać, jeśli chcemy spać zdrowo i spokojnie.

Poduszki marki Ludwika z najlepszym możliwym wypełnieniem

W poduszkach do spania 50×60 Ludwika zastosowano obecnie najlepszy wypełniacz dostępny na rynku, czyli wspominany już wcześniej puch gęsi. Użycie takiego środka wypełniającego gwarantuje odpowiedni komfort nie tylko podczas spania, ale także innych czynności, w których używamy poduszki. Producenci, zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, aby puch się nie zbijał i był optymalnie wydajny, zastosowali 20-procentowy dodatek w postaci gęsich piór, które mają zapewnić odpowiedni poziom regeneracji. Co niezwykle ważne, wypełniacz przed zamknięciem w poduszce 50×60 był wyprany, a także w specjalistyczny sposób usunięto z niego wszelkiego rodzaju roztocza i bakterie. Dodatkową zaletą poduszek jest fakt, że brzegi zostały obszyte dekoracyjną bizą, która uniemożliwia, wydostanie się puchu na zewnątrz. Wszystko to sprawia, że poduszki do spania Ludwika to świetny wybór do każdej sypialni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok