Eleganckie krawaty
Styczeń 22, 2016
Zachowek, czyli gwarancja dla najbliższych
Luty 15, 2016

Narożny zlewozmywak – ciekawe rozwiązanie do kuchni

Sposobów na wyposażenie kuchni jest bez liku. Dotyczy to nawet tak z pozoru błahych elementów wyposażenia kuchennego jak zlewozmywak. Zlewozmywaki dostępne są w rozmaitych wariacjach, wśród których znajdują się te tradycyjne prostokątne, okrągłe, trapezowe czy w końcu – zlewozmywaki narożne.

Kuchnia powinna zostać zaprojektowana przede wszystkim z dużym naciskiem na funkcjonalność, a dopiero potem na estetykę czy elegancję. Zlew będący jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni odgrywa niezwykle istotną rolę – służy w końcu do przygotowywania składników potraw, a także do zmywania naczyń, jeśli kuchnia nie jest wyposażona w zmywarkę do naczyń.

Rynek wyposażenia do kuchni jest niezwykle bogaty i oferuje niezliczone możliwości. Jedną z nich są zlewy narożne z jedną lub dwiema komorami. Zlewy narożne jednokomorowe będą doskonałym rozwiązaniem do małej kuchni, w której każdy skrawek miejsca musi być dobrze przemyślany. Nie ma tam miejsca na marnotrawstwo miejsca. Jeśli tradycyjny zlew jednokomorowy nie spełnia oczekiwań, można pokusić się o model z komorą pomocniczą lub wyposażony w szereg ulepszeń, jak na przykład dozownik na płyn do mycia naczyń, deskę do krojenia, ociekacz czy sitko do odcedzania maratonu i warzyw.

Zlew warto dopasować do rodzaju zabudowy w kuchni. Dostępne na rynku są zlewozmywaki nakładane, wpuszczane w blat, podwieszane czy też modele osadzane na równi z blatem. W dzisiejszych czasach dostępne są również modele wykonane z różnorodnych materiałów: ze stali, granitu, kwarcu czy też zlewy ceramiczne. Rodzaj materiału i sposób wykończenia zależny jest wyłącznie od inwencji twórczej osoby urządzającej kuchnię i zasobności portfela.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok