Patrz na swoje oszczędności!
Październik 26, 2015
praca w charakterze escort girls
Zarabiaj studiując, czyli o dorywczych sposobach zarobku
Listopad 11, 2015

Oszczędzaj dzięki rejestracji czasu pracy

ewidencja czasuRejestracja czasu pracy to nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko pozwoli na kontrolę pracujących czy przebywających w budynku osób. To również jedna z najlepszych metod na ograniczenie wydatków i oszczędności, które można przeznaczyć na dalsze inwestycje.

Kontrola czasu pracy pozwoli na sprawdzenie, ile rzeczywiście pracownik w ciągu dnia poświęca na pracę przy swoim stanowisku, a ile na przerwy i inne sprawy. Dzięki wdrożeniu go w firmie można również walczyć ze spóźnieniami i zwiększyć dyscyplinę wśród pracowników. Rozliczanie się na podstawie rzeczywistego czasu pracy niewątpliwie przyniesie firmie oszczędności, a pracownika zmotywuje, by więcej czasu poświęcić na powierzone mu zadanie.

Wdrożenie całego systemu, dzięki któremu możliwa jest ewidencja czasu pracy jest bardzo proste. Opiera się na urządzeniach skanujących, czyli tzw. czytnikach oraz na tagach zbliżeniowych, wśród których można wymienić karty zbliżeniowe, breloki czy pastylki. Zadaniem pracownika jest zbliżenie swojej karty lub innego akcesorium do czytnika przy każdym wejściu i wyjściu. Resztą zajmują się urządzenia. Aby system rzeczywiście w pełni działał samodzielnie, niezbędne jest zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania na komputerach.

Oprogramowanie RCP Controlsys, które jest dopełnieniem urządzeń rejestrujących czas pracy, umożliwia generowanie raportów dotyczących logów (wejść i wyjść), nieobecności w pracy oraz wygenerowanie listy płac dla działu kadr. Wykorzystanie zaawansowanego oprogramowania znacznie przyspiesza rozliczanie się z pracy w trybie normalnym, pracy w systemie zmianowym, z nadgodzin i innych, indywidualnych systemów.

Rozwiązania oferowane przez Controlsys.pl zawsze dobierane są do indywidualnych potrzeb danej firmy, nie każdemu bowiem potrzebny jest najbardziej zaawansowany system. Rejestratory czasu pracy można połączyć z systemami kontroli dostępu, których zadaniem jest zapewnienie kontroli nad tym, czy tylko uprawnione osoby mają dostęp do poszczególnych stref i pomieszczeń.

Warto zapamiętać, że rejestracja czasu pracy przyczynia się głównie do oszczędności na polu zarządzania personelem, jak i lepszej organizacji pracy. Więcej informacji i szczegółów dotyczących konkretnych rozwiązań, urządzeń i oprogramowania znajduje się na stronie www.controlsys.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok