Biura rachunkowe – bezcenna pomoc dla każdej firmy
Grudzień 29, 2014
Rozgrzewka na 100%: popraw technikę treningu
Styczeń 27, 2015

Rękodzieło – świetny pomysł na biznes

Rękodzieło przeżywa swoisty renesans w ostatnich latach. Ludzie mają dość masowej tandety. Wiedzą, że ręcznie stworzony przedmiot nie tylko przedstawia znacznie wyższą jakość, ale również posiada swego rodzaju duszę. W ostatnim okresie powstało wiele serwisów multimedialnych, które zajmują się tylko wystawianiem przedmiotów będących rękodziełami.

Wspaniale sprzedają się obrazy, naczynia gliniane, wszelkiego modelu ozdoby. Właściwie wszystko, co zrobisz można sprzedać. Pytanie jaki czas ci to zajmie i ile pieniędzy otrzymasz. Zaletami tego interesu jest fakt, że z reguły można go robić w domu i często tworzy się to co się kocha. Najpoważniejszą wadą jest fakt, że powszechnie trudno rozstać się z przedmiotem, na zrobienie jakiego poświęcono tygodnie. Jak nigdzie, w tymże biznesie ważna jest marka. Nazwisko twórcy czyni, że może on dostać za dzieło nie 10 czy 100, ale 1000 razy więcej niż obca osoba.

Wypracowanie takiego nazwiska wymaga kunsztu i czasu. Jeśli nic nie umiesz zrealizować ręcznie, nic straconego. W sieci jest wiele serwisów, jakie łatwo nauczą cię wszystkiego. Może nie zostaniesz znanym malarzem nie posiadając grama geniuszu, lecz z pewnością możesz wykonywać proste ozdoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok